لمسی فراتر از یک فروشگاه اینترنتی

فروشگاه لمسی

فروشندگان و کلیه اصناف

 با ثبت نام در سایت های معرفی شده در این صفحه فروشندگان و صاحبان محصول و کلیه اصناف میتوانند فروش و درآمد خود را چند برابر کنند و از منافع گسترش کسب و کار خود در کل کشور بهره مند شوند
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
۱- اولین سیستمی که کارایی خود در این زمینه ثابت کرده فروتل است که به معرفی آن میپردازیم
                                                       فروتل درگاه تبلیغات، فروش لجستیک در سراسر ایران

رويكرد سيستم فروش پستي و تبليغاتي فروتل

رضايت فروشنده و مشتري اولويت اصلي سرويس فروش پستي فروتل

مزاياي سرويس خريد فروش پستي فروتل : ارائه سرويس فروش پستي منظم، ۱۰ سايت مستقل فروشگاهي رايگان براي هر فروشنده، سيستم تبليغاتي اختصاصي رايگان، ۸ مرتبه تسويه حساب در ماه (دوبار در هفته)، عضويت رايگان و تمديد سالانه رايگان تحت شرايط ويژه، قرعه كشي جوايز ارزشمند براي اعضاي جديد، جمع آوري روزانه توسط مأمور پست، شبكه گسترده تبليغات و فروش، پورتال فروش قوي با امكانات زياد، تأييد تلفني سفارشات، برگشتي بسيار كمتر تا حد نصف ساير شركتها، هزينه سفارشات برگشتي ۲۰ تا ۴۰% ارزانتر از ساير شركتها، گزارشات دقيق در پنلها، تسويه حساب منظم، ارائه رايگان ليستهاي ايميل و موبايل و نرم افزارهاي مربوطه و ارائه رايگان راهكارهاي تبليغاتي، امكان گرفتن خروجي هاي مختلف از پنلها، پشتيباني آنلاين، آفلاين و تلفني و….

كليه محصولات مجاز و قابل ارسال با پست امكان فروش در سيستم فروش پستي فروتل را دارند.


شعبه فروش پستي و اينترنتي خود را در سراسر ايران افتتاح نماييد بهترين باشيد !! فروتل مرزهاي مكاني و زماني فروش را از بين مي برد و كسب و كارتان را به سراسر ايران گسترش مي دهد.

فروتل دستیار افزایش فروش کالا و خدمات برای کلیه کسب و کارهاست. فروتل جعبه ابزاری کامل از خدمات تجارت الکترونیک ارائه کرده است، اگر به دنبال ایجاد کسب و کار و یا توسعه سراسری کسب و کار و افزایش فروش خود هستید, فروتل بهترین گزینه برای شماست. جعبه ابزار فروتل که در اختیار شما فرار می گیرد تمام آنچه برای اینکار نیاز دارید را شامل شده و هزینه های ورود شما به حوزه فروش سراسری و تجارت الکترونیک را ده ها برابر کاهش میدهد.

فروتلی شو، به کسب و کارت رونق بده
اگر فروشنده کالا، خدمات و یا فایل دانلودی باشید، شعبه فروش فروتلی خود را در کمتر از یک ساعت همین امروز افتتاح نمایید
فروتل شتاب دهنده فروش کسب و کار شماست، در ورود و انتشار محتوا، راه اندازی سایت و اپلیکیشن، بازاریابی و تبلیغات به کمک صدها هزار نفر بازاریاب و همکار در فروش ومدرن ترین و کاملترین روشهای تبلیغات، انواع فرایند های فروش و جذب سفارش و مدیریت فروش، خدمات لجستیک و بسته بندی و انبارداری در سراسر ایران، حمل و نقل و توزیع، خدمات دریافت وجه آنلاین یا پرداخت در محل پس از تحویل، تسویه مالی و ده ها سرویس و امکان دیگر در حوزه تجارت الکترونیک بصورت کامل حمایت و پشتیبانی می کند.

                                                          همین الان فروش خود را در فروتل آغاز نمایید

ثبت نام


۲- دومین سیستمی که کارایی خود را در زمینه افرایش فروش کلیه فروشندگان و اصناف ثابت کرده است مسبی است

شما می توانید جهت افزایش فروش محصولات و خدمات خود در بخش فروشندگان مسبی ثبت نام کنید.

مسبی  برای محصولات و خدمات شما مشتری یافته و شما پس از فروش محصولات و یا خدمات خود، درصدی از مبلغ فروش را به عنوان پورسانت به مسبی می پردازید، که این درصد پورسانت، توسط خود شما تعیین می شود. بازاریابهای زیادی در سایت مسبی به صورت شبانه روز به فعالیت مشغول هستند و فروش محصولات شما را به طور چشمگیری افزایش خواهند داد.

سیستم مسبی با سالها فعالیت در زمینه تجارت الکترونیک قطعا یکی از بهترین و مطمئن ترین گزینه ها برای افزایش فروش محصولات و درآمد شماست 

                                                       هم اکنون فروش خود را در مسبی آغاز نمایید

ثبت نام