لمسی فراتر از یک فروشگاه اینترنتی

فروشگاه لمسی

کسب درآمد عالی از همکاری در فروش

در ابتدا شما علاقه مندان به کسب درآمد را مختصری با سیستم همکاری در فروش و مزایای آن آشنا میکنیم و سپس بهترین و مطمین ترین و با کیفیت ترین سیستم های همکاری در فروش را در انتهای مطلب برای شما مخاطبان گرامی که به دنبال کسب درآمد عالی هستید به همراه لینک عضویت آنها لیست میکنیم

صبح زود بیدارشدن، رانندگی کردن در اوج ترافیک به سوی محل کار، خیابان‌های مملو از عابران خواب آلود، با ذهنی خسته شروع به کار کردن و با انبوهی ایمیل و وظایف کاری مواجه شدن، همه اینها ناخوشایند بوده و می‌تواند آزاردهنده باشد.

به جای این همه یکنواختی و دویدن برای بدست آوردن اندکی درآمد، شما می‌توانید درهر کجا و در هر زمان حتی هنگامی که در خواب به سر می‌برید، پول بدست آورید که در واقع این موضوع اولین و مهمترین مزیت  سیستم همکاری در فروش است.

سیستم همکاری در فروش یک تاکتیک مشهور برای فروش محصولات و ایجاد درآمد شناخته شده است، که برای هر دو طرف یعنی تولید کننده محصول و بازاریاب سود به همراه دارد و با پیدایش آن استفاده از تاکتیک‌های بازاریابی سنتی به حداقل رسیده است.

سیستم همکاری در فروش چیست؟

 از آنجا که سیستم همکاری در فروش از طریق تقسیم فرایند بازاریابی محصولات بین بازاریابان مختلف که به صورت مستقل از یکدیگر کار می‌کنند، عمل می‌کند، می‌تواند به عنوان اهرمی مهم در استفاده از توانایی‌های افراد گوناگون برای ارایه یک استراتژی بازاریابی کارامد و موثر تلقی شود.

فرایند بازاریابی در این سیستم سه رکن مهم دارد که عبارتند از:

  1. تولید کنندگان محصول
  2. همکاران فروش و یا تبلیغ کنندگان
  3. مصرف کنندگان

۱-شرکت ها یا فروشگاه هایی  هستند که محصولات متنوع و با کیفیتی برای فروش دارند و میخواهند فروش خود را افزایش داده و درآمد بالاتری کسب کنند و برای اینکار از بازاریابان کمک میگیرند و به ازای هر فروش درصدی از مبلغ فروش را به بازاریابی که موفق به فروش محصول شده است واریز میکنند

۲-همکاران فروش یا همان بازاریابان که بدون سرمایه و محصول خاصی در شرکت یا فروشگاه مورد نظر ثبت نام کرده و لینک اختصاصی خود را دریافت میکنند و به ازای هر فروش محصول شرکت یا فروشگاه با لینک خود درصدی از مبلغ فروش کالا توسط فروشگاه و شرکت به حساب آنها واریز میشود

۳- مصرف کنندگان همان گروه هدف هستند که شرکت یا فروشگاه با کمک بازاریابان آنها را با محصولات خود آشنا میکند و با هر خرید توسط مصرف کنندگان درآمد کسب شده بین شرکت و بازاریاب تقسیم میشود

۶دلیل جذاب برای مشارکت در سیستم همکاری در فروش

۱- کسب درآمد بدون صرف زمان

برخلاف کارهای رایج برای ایجاد درآمد، که مستلزم آن است که شما هر روزه در محل کار خود حضور داشته باشید، در این مسیر شغلی می‌توانید حتی زمانی که در خواب به سر می‌برید، درآمدزایی داشته باشید. برای این کار فقط کافی است در ابتدا با اختصاص دادن زمانی مناسب برای ایجاد یک پلت‌فرم بازاریابی، کمی وقت صرف کنید. با این کار شما می‌توانید با خرید مشتریان، تا مدتها درآمدزایی داشته باشید حتی زمانی که به سایر فعالیت های روزانه خود می‌پردازید.

۲- عدم نیاز به پاسخگویی به مشتری

بر خلاف خرده‌فروشان و شرکت‌های تولیدی و خدماتی که در معاملات خود با مشتری سروکار دارند و باید در هنگام خرید و بعد از آن رضایت مشتری را جلب کنند، بازاریاب ملزم به ایجاد ارتباط با خریدار نیست و فقط ارتباط مشتری با فروشنده را ممکن می‌سازد و هیچ‌گونه مسولیتی بعد از انجام خرید، متوجه او نیست.

۳- امکان انجام کار در خانه

اگر شما از جمله آدم‌هایی هستید که از رفتن به سر کار متنفرید، این یک فرصت شغلی مناسب برای شماست. چرا که به راحتی می‌توانید با ایجاد کمپین و فروش یک محصول تولیدی حتی در خانه خود، درآمد کسب کنید.

۴- صرفه جویی در هزینه‌ها

اکثر کسب‌وکارها نیازمند یک سرمایه‌گذاری اولیه هستند که این سرمایه تا زمان رسیدن به درآمد‌زایی و ورود جریانات نقدی به شرکت باید بلوکه شود. فرایند سیستم همکاری در فروش با کمترین میزان سرمایه‌گذاری و کمترین دردسر صورت می‌گیرد و در واقع به هیچ سرمایه وتامین مالی نیازمند نیست و شروع آن نسبتا اسان است.

۵- انعطاف‌پذیری و سهولت آنجام آن

از آنجایی که شما یک فریلنسر هستید، اساسا در تعیین و رسیدن به اهداف خود، آزادی عمل در اختیار داشته و مسیری را انتخاب می‌کنید که به آن تمایل دارید. مانند انتخاب محصول مورد علاقه و یا حتی تعیین ساعات کاری خود. راحت بودن این شغل به این معنی است که سبدی از محصولات را می‌توانید تشکیل دهید که فکر می‌کنید کار کردن با آن شرکت‌ها برای شما خوشایند و آسان باشد و در عین حال از تمام قید و بندهای شرکت در امان هستید.

۶- پاداش بر اساس عملکرد

در مشاغل دیگر با انجام ۸۰ ساعت کاری در هفته می‌توانید همین میزان درآمد را کسب کنید که در این سیستم به‌دست می‌آورید. در این حرفه شما بر اساس عملکرد خود و کاری که انجام داده‌اید دستمزد دریافت می‌کنید. در نتیجه بازبینی مهارت‌ها وتجدیدنظر در ساختار رویه‌های کاری‌تان به معنی بهبود مستقیم درآمد شماست.

و اما بهترین سیستم های همکاری در فروش در کشور عزیزمان ایران که همه نیازهای شما را برای محصولات عالی برای فروش تامین میکنند

برای عضویت در هر کدام از همکاری در فروش های ذیل فقط کافیست بر روی نام آن کلیک کلید تا وارد صفحه ثبت نام آن شوید

۱- همکاری در فروش فروتل

۲- همکاری در فروش مسبی

۳- همکاری در فروش سبزگستر

۴- همکاری در فروش شرکا

۵- همکاری در فروش می مارکت

۶- همکاری در فروش میهن استور

۷- همکاری در فروش بیست استور

۸- همکاری در فروش هفتاد سی

۹- همکاری در فروش داماش

برای توضیحات بیشتر پیرامون هر کدام از همکاری ذر فروش های ذیل میتوانید بر روی لینک توضیحات کلیک کنید