لمسی فراتر از یک فروشگاه اینترنتی

فروشگاه لمسی

عضویت در همکاری در فروش سبز گستر

نام سیستم همکاری در فروش سبزگستر هم در بین بهترین سیستم های همکاری در فروش موجود در ایران دیده می‌شود. این وب سایت بیش از ۶ هزار وبمستر فعال دارد.

ارائه گارانتی محصولات، ازجمله مواردی است که سبزگستر را به یکی از بهترین بسترهای ایرانی برای فروش کالا تبدیل کرده. شما می‌توانید تا ۷۲ ساعت پس از تحویل محصولات آن‌ها را تست کنید و در صورت بروز مشکل با پشتیبانی وب سایت فروش سبزگستر تماس بگیرید.

البته شهرت سیستم همکاری در فروش سبزگستر تنها به دلیل گارانتی ارائه شده توسط این شرکت نیست! شما می‌توانید فروشگاه اختصاصی خودتان را با کمک این سرویس راه بیندازید، از بین محصولات متنوع موجود گزینه‌های دلخواهتان را برای فروش انتخاب کنید، محصولات مورد نظرتان را تبلیغ کرده و بفروشید؛ و درنهایت پورسانت بالا فروش سبزگستر را به دست بیاورید.

اگر سال‌ها در فکر داشتن یک فروشگاه اینترنتی بوده‌اید و نتوانسته‌اید آن را راه بیندازید، الان وقتش است که با کمک سیستم همکاری در فروش سبزگستر آرزوهایتان را محقق کنید.

برای این کار نیازی به سرمایه اولیه هنگفت و حضور در محل خاصی ندارید، فقط باید بازاریابی را به‌صورت حرفه‌ای انجام دهید و مشتری را تا نهایی شدن خریدش حمایت کنید.
مزایای سبزگستر به‌عنوان یکی از بهترین سیستم های همکاری در فروش موجود در ایران عبارتند از:

ارائه محصولات متنوع
واریز ۷۰ درصد پورسانت پس از ارسال محصول
در نظر گرفتن گارانتی ۷۲ ساعته تست و تحویل برای محصولات
پشتیبانی اختصاصی
ثبت و پردازش سریع سفارش‌ها
امکان طراحی فروشگاه اختصاصی
کسب درآمد از طریق زیرمجموعه گیری
برای عضویت و کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش سبز گستر از طریق لینک ذیل اقدام کنید
عضویت